Rreth kompanisë

Kompania Brief Shaoxing Shinen tekstile Co, Ltd. është ndërtuar në vitin 2012 dhe Iocated në Keqiao, Shaoxing. tekstilit Shinen është i bazuar në prodhuesit e vet thurje, e cila prodhon 22,035,000kg në vit. Adresa Fabrika është në Huashe park industrial, Keqiao, Shaoxing. Greige ka qenë SELT në të gjithë Kinën, gjatë 15 viteve. Ponte Roma, Scuba, Jacquard, Jeresy, Suede etj është produktet tona të forta. Ne jemi të mirë në kontrollin e tkurrje më të mirë. Për shembull, NR pëlhurë ponte roma, tkurrje jonë më e mirë mund të jetë e garantuar brenda +/- 3%. Kjo është e gjitha e bazuar në përvojën e gjatë kohore për thurje greige dhe ngjyrosje. Mirë se vini në tekstilit Shinen.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03