за компанијата

КОМПАНИЈАТА КРАТОК Shaoxing Shinen Текстил копродукции, ООД. е изграден во 2012 година и Iocated во Keqiao, Shaoxing. Shinen текстил е врз основа на сопствени плетење производител, кој произведува 22,035,000kg годишно. Фабрика адреса е во Huashe Индустриски парк, Keqiao, Shaoxing. Greige е selt на цела Кина во текот на 15 години. Понте Ромите, Нуркање, Жакард, Jeresy, Suede и слично е нашата силна производи. Ние сме добри во контролирање подобро намалување. На пример, NR Понте Ромите ткаенина, нашите најдобри намалување може да се гарантира во +/- 3%. Ова е за сите врз основа на долгогодишно искуство за плетење greige и боење. Добредојдовте на Shinen текстил.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03